POHJOIS-POHJANMAAN PUHTAUSALA ry

 

Osoite:

Pohjois-Pohjanmaan Puhtausala ry

c/o Tuulihaukantie 5 A 54, 90250 Oulu

 

Kotisivun osoite:

www.pppa.fi

 

 

HALLITUKSEN JÄSENET JA VARAJÄSENET 2022

 

Puheenjohtaja

Marju Haarala

040 536 0396

marju.haarala@compass-group.fi

 

Varapuheenjohtaja

Tiedotusvastaava

Rahastonhoitaja

Sari Kivioja

041 318 6183

saris.kivioja@gmail.com

Sihteeri

Sipi Sammakko- ja

nuorisovastaava

Piia Kauppinen

040 533 5713

piia.kauppinen@elisanet.fi

Jäsenasiavastaava

Petri Huotari

0400 166 414

petri.huotari@fhp-ww.com

Koulutusvastaava

Elina Salow

040 746 4106

elina.salow@gmail.com

 

Koulutusvastaava

Marianne Tuomainen

 

050 477 8598

marianne.tuomainen@meranti.fi

 

Virkistystapahtumien järjestäjä

Antti Pietilä

0400 683 813

antti.pietila@meranti.fi

 

Virkistystapahtumien järjestäjä

Tarja Mykkänen

045 359 5322

tarja.a.mykkanen@gmail.com

 

Varajäsen

Ansa Saarela

0440 418 875

ansa.saarela@finntensid.fi

 

Varajäsen

Anne Hiltunen

050 302 1340

anne.hiltunen@wmail.fi

 

Varajäsen

Kirsi Hemmilä

050 910 2918

kirsi.hemmila@osao.fi

 

 

Liittokokous; kaikki jäsenet voivat osallistua kokouksiin

Varsinaiset toiminnantarkastajat; Tiina Kivioja ja Jaana Pietilä.

Varatoiminnantarkastajat: Sirpa Liuska, Kari Saija 

SSTL hallituksessa/puheenjohtaja; Marju Haarala.