Yhteystiedot

Osoite: Pohjois-Pohjanmaan Puhtausala ry

c/o Kari Saija
Källintie 5
91100 II
Sähköposti: hallituksen jäsenet
Puhelin: hallituksen jäsenet

Uusimmat kuvat

                       

Osoite:

Oulun seudun Siivoustekninen Yhdistys ry

c/o Källintie 5, 91100 II

 

Kotisivun osoite:

www.pppa.fi

 

 

HALLITUKSEN JÄSENET JA VARAJÄSENET 2018

 

Puheenjohtaja

Tiedotusvastaava

Sari Kivioja (1:2/2)

041 585 5378

sari.kivioja@oulainen.fi

Varapuheenjohtaja

Marju Haarala (2:1/2)

040 536 0396

marju.haarala@ouka.fi

Sihteeri

Jäsenasiavastaava

Anne Hiltunen (1:2/2)

050 302 1340

anne.hiltunen@wmail.fi

Rahastonhoitaja, varaj.

Kari Saija

044 260 3995

kari.saija@hotmail.com

Koulutusvastaava

Elina Salow (1:2/2)

040 746 4106

elina.salow@gmail.com

Virkistystapahtumien järjestäjä

Antti Pietilä (2:1/2)

0400 683 813

antti.pietila@meranti.fi

Virkistystapahtumien järjestäjä

Annukka Kääriäinen (1:2/2)

0440 861 120

annukka.kaariainen@prokaks.fi

Sipi Sammakko- ja

nuorisovastaava, varaj.

Teresa Heikkilä

040 764 9323

teresa.heikkila@liminka.fi

Koulutusvastaava

Merja Airaksinen (1:1/2)

044 370 0678

merja.airaksinen@outlook.com