Yhteystiedot

Osoite: Pohjois-Pohjanmaan Puhtausala ry

c/o Kari Saija
Källintie 5
91100 II
Sähköposti: hallituksen jäsenet
Puhelin: hallituksen jäsenet

Uusimmat kuvat

Osoite:

Oulun seudun Siivoustekninen Yhdistys ry

c/o Källintie 5, 91100 II

 

Kotisivun osoite:

www.ossty.fi

 

 

HALLITUKSEN JÄSENET JA VARAJÄSENET 2020

 

Puheenjohtaja

 

Sari Kivioja (2:2/2)

041 318 6183

saris.kivioja@gmail.com

Varapuheenjohtaja

Tiedotusvastaava

Marju Haarala (2:2/2)

040 536 0396

marju.haarala@ouka.fi

Sihteeri

 

Anne Hiltunen (2:2/2)

050 302 1340

anne.hiltunen@wmail.fi

Koulutusvastaava

Elina Salow (2:2/2)

040 746 4106

elina.salow@gmail.com

Sipi Sammakko- ja

nuorisovastaava

Annukka Kääriäinen (2:2/2)

0440 861 120

annukka.kaariainen@prokaks.fi

Koulutusvastaava

Kirsi Hemmilä (1:1/2)

050 9102918

kirsi.hemmila@osao.fi

Jäsenasiavastaava

Petri Huotari (1:1/2)

0400 166 414

petri.huotari@fhp-ww.com

Rahastonhoitaja, varaj.

Kari Saija

044 260 3995

kari.saija@hotmail.com

Virkistystapahtumien järjestäjä, varaj.

Antti Pietilä

0400 683 813

antti.pietila@meranti.fi

Virkistystapahtumien järjestäjä, varaj.

Piia Kauppinen

040 533 5713

piia.kauppinen@elisanet.fi

Virkistystapahtumien järjestäjä, varaj.

Tarja Mykkänen

045 359 5322

tarja.a.mykkanen@gmail.com

Liittokokousedustajat; kaikki voivat olla liittokokousedustajia

Varsinaiset toiminnantarkastajat; Tiina Kivioja ja Jaana Pietilä.  Varatoiminnantarkastajat; Silja Ukonmurto-Pynnönen, Leena Kivimäki

SSTL hallituksessa/varapuheenjohtaja; Marju Haarala.